Sekiz grup şirketimiz Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi’ndeyiz

30.04.2021
Sekiz grup şirketimiz Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi’ndeyiz

Türkiye’nin öncü entegre enerji şirketi Aydem Enerji olarak, iş yeri kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda global ölçekte hizmet veren Great Place to Work® Enstitüsü’nün yürüttüğü programa katılarak sekiz grup şirketimizle Great Place to Work® Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi’ne giren ilk firma olmayı başardık.

“İlkler ve yenilikçilik ruhu Aydem’in çalışma kültüründe var”

Şubat ayında, on bir grup şirketimizle Great Place to Work® Sertifikası almamızın ardından, şimdi de sekiz şirketimiz beraber yine bir ilke imza atarak En İyi İşverenler Listesi’ne girmenin mutluluğunu yaşağını belirten Aydem Enerji İnsan Kaynakları Grup Direktörümüz Fatih İslamoğlu şöyle konuştu; “Hayatlarımızın akışının değiştiği, yeni normal standartlarının belirlendiği bu süreçte elbette en iyi işveren olmanın gereklilikleri de farklılaştı. Şartlara hızla uyum sağlayan, şeffaflığa önem veren, çalışanını merkeze alan şirketler her zamankinden daha ön plana çıktı. İş yeri kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda global ölçekte hizmet veren Great Place to Work® Enstitüsü’nün yürüttüğü programda, hem çalışanlarımızın hem de bağımsız kuruluşların değerlendirmeleriyle ülkemizde ilk defa sekiz şirketimizle birlikte Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi’ne girmekten gurur duyuyoruz. 

Şubat ayında on bir grup şirketimizle Great Place to Work® Sertifikası almayı başarmamızın ardından çatı şirketimiz Aydem Holding ve bünyesindeki Aydem Yenilenebilir Enerji, Aydem Perakende, Gediz Perakende, GDZ Enerji Yatırımları, Elsan, Tümaş, Yatağan olmak üzere sekiz şirketimizle elde ettiğimiz bu başarı bizlere gelecek için büyük bir motivasyon sağlıyor.”