Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Aydem Fen Lisesi

Sürdürülebilir bir dünya için gelecek nesillerin çok daha iyi şartlarda eğitim almasını önemsiyor ve yaratıcı, çok yönlü düşünebilen, bilimsel çalışmalara yönelen, gelecekte iz bırakacak yeni nesiller yetiştirme hedefini temel alıyoruz.

Bu hedef doğrultusunda gelecekte, enerjileriyle etrafını aydınlatacak bireyler yetiştirme konusunda üzerimize düşen toplumsal sorumluluğun farkındayız. Yüklendiğimiz misyon doğrultusunda hayatı, insanları ve doğayı seven, ülkemizin sorunlarına çözüm üreten, özgür düşünen ve düşündüklerini açıkça ifade edebilen gençler için üretmeye, onların eğitim-öğretim hayatlarını enerjimizle iyileştirmeye devam ediyoruz.

2011 yılında Denizli’de inşa ettiğimiz 9 bin 924 metrekare alana kurulu, 32 derslikli Aydem Fen Lisesi’nde; enerjisiyle ülkemizi bir adım daha ileri taşıyacak 500 öğrencimizin yetişmesine katkı sağlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.  

Aydem Fen Lisesi’yle başlattığımız eğitime destek çalışmalarımızı, Muğla Yatağan’a kazandıracağımız 480 öğrenci kapasiteli, 16 derslikli Özel Program ve Proje Uygulayan Anadolu Lisesi binasıyla ve 100 kişilik öğrenci pansiyonuyla güçlendiriyor olmaktan da gurur duyuyoruz.